Aktualności

Najbliższe szkolenia

Nasi klienci

etykieta wizerunkowa w urzędach

Dobrze skomponowany strój jest podstawą autoprezentacji.  Poprzez świadomy wybór elementów garderoby zmuszamy innych, by patrzyli na nas w pozytywny sposób, prowadzili negocjacje według naszych reguł i postępowali zgodnie z naszymi preferencjami. Od urzędnika XXI wieku wymaga się kompetencji w każdym zakresie, także wizerunkowym.

Czytaj więcej

Jak zostać małym dyplomatą?

Mały dyplomata to ktoś, kto może zostać dużym strategiem, przywódcą,  a nawet komandosem, który poprzez upór, siłę i niezłomny charakter oraz stosowane codziennie zasady dobrego wychowania, będzie mógł wpływać na pozytywne zmiany w swoim otoczeniu.

Czytaj więcej

Coaching i mentoring

 

ZAPRASZAM NA SESJE COACHINGOWE  z zakresu biznes i life-coachingu

(sesje mogą odbywać się telefonicznie lub tradycyjnie, zawsze z poszanowaniem prywatności klienta.

Kieruję się zasadami wynikającymi z Kodeksu Etycznego coacha ICF Polska.

Jestem dyplomowanym coachem z uprawnieniami w zakresie Transforming Communications.

Podczas 1 sesji ustalam wspólnie z klientem kontrakt i zasady współpracy; wyjaśniam na czym polega coaching i jak pracuję. Analizuję potrzeby klienta i potwierdzamy nasze ustalenia.

 

Coaching, niezależnie od przymiotników, jakie mu się dodaje, pozostaje zawsze pracą klienta z wartościami, przekonania i celami. Zachęcam więc i do spotkań w ramach coachingu biznesowego, executive coachingu oraz life coachinu. Każda sesja działa energetyzująco. Pobudza do myślenia, inspiruje do działania. Klienci podczas sesji planują strategie, dokonują zmiany, podejmują decyzje, zaczynają sobie radzić w trudnych sytuacjach, budują cele, doskonalą swój potencjał. Dzieje się tak ponieważ każdy dużo chętniej realizuje to, co sam zaprojektował!

 

„Wniosek o rejestrację zawodu coacha złożony w sierpniu 2013 roku przez Izbę Coachingu doczekał się odzewu. Decyzją Ministra Pracy i Polityki Społecznej od 1 lipca 2014 roku profesja “coach” jest umieszczona w klasyfikacji zawodów i specjalności”.

 

Metodyka CoachWise to „zaprojektowana na potrzeby biznesu metodyka wspierająca osiąganie celów poprzez zrównoważone odkrywanie i wykorzystywanie zasobów osobistych i organizacyjnych. Obejmuje wiedzę dotyczącą prowadzenia indywidualnych i grupowych programów coachingowych oraz systemowego wdrażania coachingu w organizacjach poprzez integrowanie go z procesami biznesowymi’.

 

Life-coaching  czyli przestrzeń, w której klient czuje się bezpiecznie i powoli uświadamia sobie, że ma wszystkie wewnętrzne zasoby, by realizować swoje cele.

 

Co robię na sesjach coachingowych?

 

wspieram, czyli wierzę w możliwości klienta

buduję świadomość poprzez pokazanie szerszych perspektyw

mam odwagę mówić prawdę

przekuwam wizję w  działania rozwojowe

eksperymentuję z klientem

motywuję  i buduję konkretne plany rozwoju klienta

inspiruję do działania

dbam o samodyscyplinę klienta

rozwijam zdolności klienta do samodzielnego podejmowania decyzji

przestrzegam zasad etycznych

przestrzegam poufności danych i buduję z każdym klient kontrakt

 

Co robię jako profesjonalny coach?

 

szanuję autonomię klientów

dbam o komfort klientów

jestem prawdomówna

jestem lojalna

dbam o własny rozwój i wciąż się uczę

dotrzymuję zobowiązań

 

Mentoring  to doradztwo, przekazywanie rozwiązań, pokazywanie konkretnych dróg wsparcia działań klienta. To praca dyrektywna, a więc udzielanie odpowiedzi w wielu wariantach.

 

Zapraszam do samorozwoju i współpracy! Będzie mi niezmiernie miło obserwować Państwa sukcesy!