Aktualności

Najbliższe szkolenia

Nasi klienci

etykieta wizerunkowa w urzędach

Dobrze skomponowany strój jest podstawą autoprezentacji.  Poprzez świadomy wybór elementów garderoby zmuszamy innych, by patrzyli na nas w pozytywny sposób, prowadzili negocjacje według naszych reguł i postępowali zgodnie z naszymi preferencjami. Od urzędnika XXI wieku wymaga się kompetencji w każdym zakresie, także wizerunkowym.

Czytaj więcej

Jak zostać małym dyplomatą?

Mały dyplomata to ktoś, kto może zostać dużym strategiem, przywódcą,  a nawet komandosem, który poprzez upór, siłę i niezłomny charakter oraz stosowane codziennie zasady dobrego wychowania, będzie mógł wpływać na pozytywne zmiany w swoim otoczeniu.

Czytaj więcej

Instytut Komunikacji Strategicznej

 

 

Instytut Dyplomacji oferuje wysokospecjalistyczne szkolenia i warsztaty z zakresu komunikacji niewerbalnej i kreowania wizerunku, PR, CSR, a także  rozwiązanie w postaci opracowania konkretnych diagnoz, analiz i strategii dla samorządów i MŚP.

 

przykłady opracowanych strategii:  STRATEGIE opracowane Frankowiak

 

Zakresy szkoleń uwzględniające dotychczasowe potrzeby klientów

 

Komunikacja niewerbalna w przestrzeni międzynarodowej.

Skuteczne odczytywanie komunikatów niewerbalnych podczas  negocjacji.

Odczytywanie potrzeb klientów.

Zarządzanie przestrzenią komunikacyjną.

 

Kreowanie wizerunku.

Cykl szkoleń dostosowany do osobowości Zamawiającego. Trening psychologiczny. Zarządzanie mową ciała. Psychologia koloru. Autoprezentacja. Komunikacja niewerbalna. Techniki wywierania wpływu. Wystąpienia publiczne.

 

Kreowanie wizerunku firmy.

Firma zostanie zauważona jeśli się wyróżni: dobrym PR,  jak najlepszym pierwszym wrażeniem i stosowaniem w praktyce zasad etykiety biznesowej.

 

PR, PA  i CSR.

opracowujemy koncepcje strategii kampanii PR oraz wdrażamy i zarządzamy kompleksowymi strategiami

przygotowujemy audyty PR

zarządzamy komunikacją kryzysową

zajmujemy się przygotowaniem i dystrybucją informacji medialnych

wykorzystujemy copywriting do celów PR

prowadzimy media relations

zarządzamy nowymi mediami

przygotowujemy do wystąpień publicznych i zarządzania wizerunkiem

prowadzimy szkolenia medialne

 

Branding.

Szkolenie z zakresu brandingu. Adresowane do osób, które zajmują się promocją, PR, brandingiem, wykorzystują [lub chcą] soft power zarówno w instytucjach kultury, jak i administracji publicznej oraz prywatnych przedsiębiorstwach i korporacjach. Kursy są także adresowane do firm, które osiągnęły już sukces, ale chcą się rozwijać i świadomie kreować swoją pozycję na rynku. Nowością w szkoleniach jest wprowadzenie zakresu e-brandingu. To kluczowy czynnik w strategii każdego przedsiębiorstwa w XXI wieku. E-branding to nie tylko propozycja  firmowych usług, ale także kompleksowa obsługa klienta. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zróżnicowane metody promocji tj. reklamę, public relations, publicity, a także sponsoring, promocję sprzedaży, metody obsługi klienta. Zostaną przeszkoleni w zakresie etykiety komunikacji bezpośredniej.

 

Marka.

Skuteczne zarządzanie marką (-ami) to  nie tylko wprowadzenie jej na rynek, ale wykreowanie  wśród odbiorców chęci jej posiadania. To także PR i  wizerunek, który potrafi być interesujący w zmieniającej się rzeczywistości.

 

Benchmarking jako świadome narzędzie budowania nowoczesnej informacji medialnej.

 

Personal branding – zwiększanie wartości, kompleksowe budowanie reputacji.

 

Obsługa klienta – jakość proponowanych usług w firmach, restauracjach, organizacjach zależy  w dużej mierze od profesjonalnej obsługi. Dlatego tak ważnym elementem jest przeszkolenie kadry, kelnerów, pracowników biurowych w zakresie etykiety biznesowej i kultury organizacyjnej.

 

A Ty, jakie szkolenie chciałbyś zrealizować w swojej Firmie?