Aktualności

Najbliższe szkolenia

Nasi klienci

etykieta wizerunkowa w urzędach

Dobrze skomponowany strój jest podstawą autoprezentacji.  Poprzez świadomy wybór elementów garderoby zmuszamy innych, by patrzyli na nas w pozytywny sposób, prowadzili negocjacje według naszych reguł i postępowali zgodnie z naszymi preferencjami. Od urzędnika XXI wieku wymaga się kompetencji w każdym zakresie, także wizerunkowym.

Czytaj więcej

Jak zostać małym dyplomatą?

Mały dyplomata to ktoś, kto może zostać dużym strategiem, przywódcą,  a nawet komandosem, który poprzez upór, siłę i niezłomny charakter oraz stosowane codziennie zasady dobrego wychowania, będzie mógł wpływać na pozytywne zmiany w swoim otoczeniu.

Czytaj więcej

Certyfikat i kontakt

Certyfikat

Wszystkie szkolenia/warsztaty organizowane przez Instytut Dyplomacji, po spełnieniu wymogów formalnych i merytorycznych, kończą się wydaniem odpowiedniego certyfikatu.

Każde szkolenie poprzedzone jest testem kompetencyjnym, a po zakończonym cyklu, testem sprawdzającym nabyte kompetencje i umiejętności (przyrost wiedzy).

W celu doskonalenia programów szkoleń i kompetencji trenerów po zakończonym szkoleniu przeprowadzana jest ankieta ewaluacyjna badająca poziom satysfakcji naszych Klientów. Instytucje i organizacje, dla których prowadzone są szkolenia, zachowują te ankiety do badania poziomu satysfakcji ze zrealizowanych spotkań.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń.

Kontakt

Instytut Dyplomacji

tel. 604 959 516

biuro@instytutdyplomacji.net

anita.frankowiak@instytutdyplomacji.net