Aktualności

Najbliższe szkolenia

Nasi klienci

etykieta wizerunkowa w urzędach

Dobrze skomponowany strój jest podstawą autoprezentacji.  Poprzez świadomy wybór elementów garderoby zmuszamy innych, by patrzyli na nas w pozytywny sposób, prowadzili negocjacje według naszych reguł i postępowali zgodnie z naszymi preferencjami. Od urzędnika XXI wieku wymaga się kompetencji w każdym zakresie, także wizerunkowym.

Czytaj więcej

Jak zostać małym dyplomatą?

Mały dyplomata to ktoś, kto może zostać dużym strategiem, przywódcą,  a nawet komandosem, który poprzez upór, siłę i niezłomny charakter oraz stosowane codziennie zasady dobrego wychowania, będzie mógł wpływać na pozytywne zmiany w swoim otoczeniu.

Czytaj więcej

Warsztaty z komunikacji niewerbalnej

Mowa ciała, proksemika przestrzeni, mikroekspresje.

Zapraszam  na warsztaty z zakresu komunikacji niewerbalnej.

Przygotowuję także indywidualne opisy i ekspertyzy związane z zarządzaniem i dekodowaniem komunikatów niewerbalnych.

 

W jakich zakresach  będziemy się poruszać?

Mowa ciała i jej wpływ na skuteczność komunikatu werbalnego. Rozpoznawanie typów ludzi  po mowie ciała. Skuteczna komunikacja, a mowa ciała (warsztat). Proksemika- czyli co można wyczytać z twarzy rozmówcy i jak tę wiedzę zastosować by wywrzeć określone wrażenie.  Mikroekspresje. Gesty. Zarządzanie mową ciała.  Analiza błędów. Ćwiczenia indywidualne w zakresie mowy ciała i mikroemocji. Psychologia koloru.  Jak połączyć mowę ciała z komunikatem werbalnym? Kontekst kulturowy rozmówcy (negocjatorzy ceremonialni i
nieceremonialni, propartnerscy i protransakcyjni, etc…). Wywieranie wpływu na odbiorcę poprzez zarządzanie kolorem. Kreowanie własnego „body language”.Dialog werbalny i niewerbalny.  Emisja głosu.

 

Indywidualne ćwiczenia warsztatowe.

 

Wybory, czyli jak skutecznie wykorzystywać narzędzia marketingu politycznego?

 

Zapraszamy  na warsztaty poświęcone kształtowaniu wizerunku jako narzędzia PR. Sztuka przekonywania składa  się z   efektywnej komunikacji, profesjonalnego wizerunku oraz świadomości zarządzania mową ciała. Umiejętność komunikowania werbalnego i niewerbalnego jest podstawą  przywództwa i siły. Nowoczesny polityk to ktoś, kto potrafi skutecznie wywierać wpływ na innych ludzi. Trzeba też wiedzy, by zrozumieć, że najważniejsza część komunikacji odbywa się w podświadomości.

 

Warsztaty mają charakter indywidualny,  a ich profil jest dobieramy do osobowości i potrzeb  Uczestnika.

Zapraszam wszystkich, którym zależy na zbudowaniu silnego, nowoczesnego wizerunku w przestrzeni publicznej.